Longines: Longines Future Tennis Aces 2016

Ada Piestrzyńska z warszawskiego klubu KT Legia zwyciężyła w polskim turnieju Longines Future Tennis Aces 2016 i pojedzie wraz z opiekunem na światowe finały LFTA w Paryżu, które odbywają się w trakcie trwania turnieju wielkoszlemowego Roland Garros. Polka powalczy z reprezentantkami z innych krajów o specjalne stypendium Longines w wysokości 2000 dolarów do 16 roku życia.

Uczestniczki turnieju Longines Future Tennis Aces 2016  i Leszek Pilch, brand manager Longines

Uczestniczki turnieju Longines Future Tennis Aces 2016 i Leszek Pilch, brand manager Longines

8 i 9 kwietnia 2016 osiem najlepszych 12-latek walczyło w podwarszawskim klubie Tuan Club Sport&Spa w turnieju zorganizowanym przez markę Longines i Polski Związek Tenisowy. W półfinale Zuzanna Kubacha z AT Puszczykowo pokonała Martynę Szpakowską z GAT Gdańsk 4/1 4/2, a Ada Piestrzyńska z KT Legia pokonała Zuzannę Smejlis z AT Promasters Szczecin 5/4(2) 4/0.

Ada Piestrzyńska, zwyciężczyni LFTA2016 i Leszek Pilch, brand manager Longines

Ada Piestrzyńska, zwyciężczyni LFTA2016 i Leszek Pilch, brand manager Longines

Ada Piestrzyńska

Ada Piestrzyńska będzie  w tym roku reprezentować Polskę na turnieju Longines Future Tennis Aces

W finale spotkały się zawodniczki Zuzanna Kubacha oraz Ada Piestrzyńska i to właśnie Ada dzięki swojemu opanowaniu i fantastycznym poruszaniu się po korcie będzie reprezentować Polskę w tegorocznym finale Longines Future Tennis Aces 2016 pod wieżą Eiffla, który odbędzie się w dniach 26-28 maja 2016 w trakcie turnieju French Open.